Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NIKE REAX 8 TR MESH
NIKE NIKE REAX 8 TR MESH
NIKE NIKE REAX 8 TR MESH
NIKE NIKE REAX 8 TR MESH
NIKE NIKE REAX 8 TR MESH
NIKE NIKE REAX 8 TR MESH
NIKE NIKE REAX 8 TR MESH
NIKE NIKE REAX 8 TR MESH
NIKE NIKE REAX 8 TR MESH
NIKE NIKE REAX 8 TR MESH
Машки патики
Код на производ:
(621716-008)
NIKE

NIKE NIKE REAX 8 TR MESH

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike Reax 8 TR се машки патики за тренинг кои се одликуваат со супериорен дизајн и одлична функционалност. Тие се лесни за носење, удобниот ѓон кој ја враќа енергијата ви нуди целосна заштита и овозможува високи перформанси за време на тренингот. Nike Reax дизајнираната потпетица ви гарантира удобност и поврат на енергија. Динамичниот систем на врзување ѝм обезбедува сигурно чувство на вашите стапалата. Флексибилната конструкција на ѓонот со отвори овозможува вашето стапало да се движи природно. Цврстата гума во ѓонот обезбедува долготрајност и добро прилепување на подлогите. Спецификација: Машки патики за тренинг Nike Reax дизајнирана потпетица Flex конструкција на ѓонот Полна гума во ѓонот Боја: сива Код на производ: 621716-008 .
Подетално

Nike Reax 8 TR се машки патики за тренинг кои се одликуваат со супериорен дизајн и одлична функционалност.

Тие се лесни за носење, удобниот ѓон кој ја враќа енергијата ви нуди целосна заштита и овозможува високи перформанси за време на тренингот.

Nike Reax дизајнираната потпетица ви гарантира удобност и поврат на енергија. Динамичниот систем на врзување ѝм обезбедува сигурно чувство на вашите стапалата. Флексибилната конструкција на ѓонот со отвори овозможува вашето стапало да се движи природно.

Цврстата гума во ѓонот обезбедува долготрајност и добро прилепување на подлогите.

Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Nike Reax дизајнирана потпетица
 • Flex конструкција на ѓонот
 • Полна гума во ѓонот
 • Боја: сива
 • Код на производ: 621716-008
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош