Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA BOLD KIDS
IPANEMA BOLD KIDS
IPANEMA BOLD KIDS
IPANEMA BOLD KIDS
IPANEMA BOLD KIDS
IPANEMA BOLD KIDS
IPANEMA BOLD KIDS
IPANEMA BOLD KIDS
IPANEMA BOLD KIDS
IPANEMA BOLD KIDS
Детски папучи
Код на производ:
(26520-21310)
IPANEMA

IPANEMA BOLD KIDS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 35,5 35-36
 • 36 36
 • 36,5 36-37
 • 37 37
 • 37,5 37-38
 • 38 38
 • 38,5 38-39
 • 39 39
 • 39,5 39-40
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд IPANEMA
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
27 27
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35
35,5 35-36
36 36
36,5 36-37
37 37
37,5 37-38
38 38
38,5 38-39
39 39
39,5 39-40
40 40

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд IPANEMA
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
27 27
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35
35,5 35-36
36 36
36,5 36-37
37 37
37,5 37-38
38 38
38,5 38-39
39 39
39,5 39-40
40 40

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош