Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE QUEST 3 PRM
NIKE QUEST 3 PRM
NIKE QUEST 3 PRM
NIKE QUEST 3 PRM
NIKE QUEST 3 PRM
NIKE QUEST 3 PRM
NIKE QUEST 3 PRM
NIKE QUEST 3 PRM
NIKE QUEST 3 PRM
NIKE QUEST 3 PRM
Машки патики за трчање
Код на производ:
(CV0150-015)
NIKE

NIKE QUEST 3 PRM

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.581 ДЕН
Заштеда: 509 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike QUEST 3 PRM се машки патики за трчање. Горниот дел на патиките е изработен од синтетика и текстил. Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за удобност, а подигнатата пета го прави чекорот лесен и безбеден. Мрежестата текстура на горниот дел нуди оптимална циркулација на воздухот. Гумениот ѓон обезбедува прилагодување на различни површини и природно виткање на стапалата. Едноставниот дизајн совршено се вклопува во вашата дневна рутина на трчање. Носете ги овие патики и постигнете најдобри резултати на патеката. СПЕЦИФИКАЦИИ: Горен дел: синтетика, текстил и текстура на мрежа Гумен ѓон Мека пена Прикажана боја: црна, бела, сива Код на производ: CV0150-015 .
Подетално

Nike QUEST 3 PRM се машки патики за трчање.

Горниот дел на патиките е изработен од синтетика и текстил.

Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за удобност, а подигнатата пета го прави чекорот лесен и безбеден.

Мрежестата текстура на горниот дел нуди оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон обезбедува прилагодување на различни површини и природно виткање на стапалата.

Едноставниот дизајн совршено се вклопува во вашата дневна рутина на трчање.

Носете ги овие патики и постигнете најдобри резултати на патеката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил и текстура на мрежа
 • Гумен ѓон
 • Мека пена
 • Прикажана боја: црна, бела, сива
 • Код на производ: CV0150-015
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike QUEST 3 PRM се машки патики за трчање.

Горниот дел на патиките е изработен од синтетика и текстил.

Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за удобност, а подигнатата пета го прави чекорот лесен и безбеден.

Мрежестата текстура на горниот дел нуди оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон обезбедува прилагодување на различни површини и природно виткање на стапалата.

Едноставниот дизајн совршено се вклопува во вашата дневна рутина на трчање.

Носете ги овие патики и постигнете најдобри резултати на патеката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил и текстура на мрежа
 • Гумен ѓон
 • Мека пена
 • Прикажана боја: црна, бела, сива
 • Код на производ: CV0150-015
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош