Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA IPANEMA BOSSA FEM
Женски апостолки
Код на производ:
(82067-20093)
IPANEMA

IPANEMA IPANEMA BOSSA FEM

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35-36
 • 36 36
 • 36.5 36-37
 • 37 37
 • 37.5 37-38
 • 38 38
 • 38.5 38-39
 • 39 39
 • 39.5 39-40
 • 40 40
 • 40.5 40-41
 • 41 41
 • 41.5 41-42
 • 42 42
 • 42.5 42-43
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд IPANEMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35.5 35-36
36 36
36.5 36-37
37 37
37.5 37-38
38 38
38.5 38-39
39 39
39.5 39-40
40 40
40.5 40-41
41 41
41.5 41-42
42 42
42.5 42-43
43 43
44 44
45
Остави оценка

 • Blagica Temelkova
  Blagica Temelkova

  22.05.2022. 22:55

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Апостолки 81805-20197
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Апостолки 82591-20197
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош