Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GEL-TACTIC GS
GEL-TACTIC GS
GEL-TACTIC GS
GEL-TACTIC GS
GEL-TACTIC GS
GEL-TACTIC GS
GEL-TACTIC GS
GEL-TACTIC GS
GEL-TACTIC GS
GEL-TACTIC GS
Детски патики
Код на производ:
(1074A014-402)
ASICS

GEL-TACTIC GS

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална Цена
3.590 ДЕН
Моментална Цена
3.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32.5 20
 • 1.5 33 20,5
 • 2 33.5 21
 • 2.5 34.5 21,5
 • 3 35 22
 • 3.5 35.5 22,25
 • 4 36 22,5
 • 4.5 37 23
 • 5 37.5 23,5
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24,5
 • 7 40
 • 10 *
 • 10.5 *
 • 11 *
 • 11.5 *
 • 12 *
 • 12.5 *
 • 13 *
 • 13.5 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Indoor
Бренд ASICS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32.5 20
1.5 33 20,5
2 33.5 21
2.5 34.5 21,5
3 35 22
3.5 35.5 22,25
4 36 22,5
4.5 37 23
5 37.5 23,5
5.5 38 24
6 39 24,5
7 40
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Indoor
Бренд ASICS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32.5 20
1.5 33 20,5
2 33.5 21
2.5 34.5 21,5
3 35 22
3.5 35.5 22,25
4 36 22,5
4.5 37 23
5 37.5 23,5
5.5 38 24
6 39 24,5
7 40
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош