Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Floatride Energy Grow
Reebok Floatride Energy Grow
Reebok Floatride Energy Grow
Reebok Floatride Energy Grow
Reebok Floatride Energy Grow
Reebok Floatride Energy Grow
Reebok Floatride Energy Grow
Reebok Floatride Energy Grow
Reebok Floatride Energy Grow
Reebok Floatride Energy Grow
Женски патики за трчање
Код на производ:
(G55964)
Reebok

Reebok Floatride Energy Grow

Претходна цена
7.390 ДЕН
Моментална цена
7.390 ДЕН
Цена со попуст
5.543 ДЕН
Заштеда: 1.847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34 21
 • 4.5 34.5 21.5
 • 5 35 22
 • 5.5 35.5 22.5
 • 6 36 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
 • 9.5 40.5 26.5
 • 10 41 27
 • 10.5 42 27.5
 • 11 42.5 28
 • 11.5 43 28.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok FLOATRIDE ENERGY GROW се женски патики за трчање дизајнирани да ги издржат сите предизвици на патеката и да ве водат директно до целта. Горниот дел со вградени зони за поддршка е лесен и удобен и совршено се прилагодува на ногата. Класично врзување со нежно поставен јазик и засилување во форма на 3Д на петицата го стабилизира стапалото. Floatride Energy технологијата во средниот ѓон обезбедува одлична амортизација и лесен комфор при трчање на долги патеки. Спецификации: • Женски патики • Цел: трчање • Горен дел: мрежест текстилен материјал • Среден ѓон: Floatride Energy пена • Ѓон од јаглеродна гума • Боја: бела / сина • Код на производ: G55964 .
Подетално

Reebok FLOATRIDE ENERGY GROW се женски патики за трчање дизајнирани да ги издржат сите предизвици на патеката и да ве водат директно до целта.

Горниот дел со вградени зони за поддршка е лесен и удобен и совршено се прилагодува на ногата.

Класично врзување со нежно поставен јазик и засилување во форма на 3Д на петицата го стабилизира стапалото.

Floatride Energy технологијата во средниот ѓон обезбедува одлична амортизација и лесен комфор при трчање на долги патеки.

Спецификации:

• Женски патики

• Цел: трчање

• Горен дел: мрежест текстилен материјал

• Среден ѓон: Floatride Energy пена

• Ѓон од јаглеродна гума

• Боја: бела / сина

• Код на производ: G55964

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4 34 21
4.5 34.5 21.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
12
13
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош