Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CLASSIC CROCS TIE DYE GRAPHIC FRESCO
CLASSIC CROCS TIE DYE GRAPHIC FRESCO
CLASSIC CROCS TIE DYE GRAPHIC FRESCO
CLASSIC CROCS TIE DYE GRAPHIC FRESCO
Папучи за возрасни
Код на производ:
(206520-6SN)
CROCS

CLASSIC CROCS TIE DYE GRAPHIC FRESCO

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.073 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M4 36-37
  • M5 37-38
  • M6 38-39
  • M7 39-40
  • M8 41-42
  • M9 42-43
  • M10 43-44
  • M11 45-46
  • M12 46-47
  • M13 48-49
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд CROCS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M4 36-37
M5 37-38
M6 38-39
M7 39-40
M8 41-42
M9 42-43
M10 43-44
M11 45-46
M12 46-47
M13 48-49

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд CROCS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M4 36-37
M5 37-38
M6 38-39
M7 39-40
M8 41-42
M9 42-43
M10 43-44
M11 45-46
M12 46-47
M13 48-49

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 11016-54R
2.009 ДЕН
Заштеда 28%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 11016-62P
2.009 ДЕН
Заштеда 28%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 205183-0DD
1.793 ДЕН
Заштеда 28%
2.490 ДЕН
Помош