Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
Машки копачки
Код на производ:
(CK8460-303)
NIKE

PHANTOM GT ACADEMY FG/MG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална Цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
3.843 ДЕН
Заштеда: 1.647 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Копачките Nike Phantom GT Academy FG/MG се дизајнирани за добра прецизност. Врзувањето што е поместено настрана обезбедува чиста зона за центрирани удари, додека текстурата низ целата површина помага да се создаде оптимална ротација за да можете да го контролирате летот на топката. Горниот дел е направен од синтетичка кожа што им дава издржливост на овие патики и ви го олеснува чистењето. Текстурата што одлично се прилагодува е стратешки поставена за прецизен допир при шутирање, додавање и дриблинг. Спецификации: Овие патики можете да ги користите на природни или синтетички површини Врзување Горен дел изработен од издржлива синтетика, лесна за одржување Внатрешен ѓон со перничиња Боја: Зелена / Сина Код на производ: CK8460-303 .
Подетално

Копачките Nike Phantom GT Academy FG/MG се дизајнирани за добра прецизност.

Врзувањето што е поместено настрана обезбедува чиста зона за центрирани удари, додека текстурата низ целата површина помага да се создаде оптимална ротација за да можете да го контролирате летот на топката.

Горниот дел е направен од синтетичка кожа што им дава издржливост на овие патики и ви го олеснува чистењето.

Текстурата што одлично се прилагодува е стратешки поставена за прецизен допир при шутирање, додавање и дриблинг.

Спецификации:

 • Овие патики можете да ги користите на природни или синтетички површини
 • Врзување
 • Горен дел изработен од издржлива синтетика, лесна за одржување
 • Внатрешен ѓон со перничиња
 • Боја: Зелена / Сина
 • Код на производ: CK8460-303
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Копачките Nike Phantom GT Academy FG/MG се дизајнирани за добра прецизност.

Врзувањето што е поместено настрана обезбедува чиста зона за центрирани удари, додека текстурата низ целата површина помага да се создаде оптимална ротација за да можете да го контролирате летот на топката.

Горниот дел е направен од синтетичка кожа што им дава издржливост на овие патики и ви го олеснува чистењето.

Текстурата што одлично се прилагодува е стратешки поставена за прецизен допир при шутирање, додавање и дриблинг.

Спецификации:

 • Овие патики можете да ги користите на природни или синтетички површини
 • Врзување
 • Горен дел изработен од издржлива синтетика, лесна за одржување
 • Внатрешен ѓон со перничиња
 • Боја: Зелена / Сина
 • Код на производ: CK8460-303
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Копачки AT5293-303
Nike LEGEND 8 ELITE FG се унисекс фудбалски патики кои ќе ви овозможат да го достигнете...
12.073 ДЕН
Заштеда 20%
15.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Копачки CV0843-403
Копачките Nike Mercurial Superfly 8 Academy FG/MG ви даваат брзина со посебен дизајн на...
4.568 ДЕН
Заштеда 25%
6.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Копачки CU5691-403
Играјте уште побрзо во фудбалските копачки Nike Mercurial Vapor 14 Academy FG / MG наме...
3.843 ДЕН
Заштеда 30%
5.490 ДЕН
Помош