Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CROCSFL OL DISNEY FROZEN2 ICE BLUE
CROCSFL OL DISNEY FROZEN2 ICE BLUE
CROCSFL OL DISNEY FROZEN2 ICE BLUE
CROCSFL OL DISNEY FROZEN2 ICE BLUE
CROCSFL OL DISNEY FROZEN2 ICE BLUE
CROCSFL OL DISNEY FROZEN2 ICE BLUE
Детски папучи
Код на производ:
(206167-4O9)
CROCS

CROCSFL OL DISNEY FROZEN2 ICE BLUE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • C4 19-20
 • C5 20-21
 • C6 22-23
 • C7 23-24
 • C8 24-25
 • C9 25-26
 • C10 27-28
 • J1 32-33
 • J2 33-34
 • C11 28-29
 • J3 34-35
 • C12 29-30
 • C13 30-31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CROCS
Големина ЕУ големина Големина во cm
C4 19-20
C5 20-21
C6 22-23
C7 23-24
C8 24-25
C9 25-26
C10 27-28
J1 32-33
J2 33-34
C11 28-29
J3 34-35
C12 29-30
C13 30-31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CROCS
Големина ЕУ големина Големина во cm
C4 19-20
C5 20-21
C6 22-23
C7 23-24
C8 24-25
C9 25-26
C10 27-28
J1 32-33
J2 33-34
C11 28-29
J3 34-35
C12 29-30
C13 30-31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 204453-7C1
1.314 ДЕН
Заштеда 40%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 202706-6FJ
1.195 ДЕН
Заштеда 50%
2.390 ДЕН
Помош