Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CROCS Literide Slide
CROCS Literide Slide
CROCS Literide Slide
CROCS Literide Slide
CROCS Literide Slide
CROCS Literide Slide
CROCS Literide Slide
CROCS Literide Slide
Машки папучи
Код на производ:
(205183-0DD)
CROCS

CROCS Literide Slide

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M4 36-37
  • M5 37-38
  • M6 38-39
  • M7 39-40 24.6
  • M8 41-42 25.5
  • M9 42-43 26.3
  • M10 43-44 27.2
  • M11 45-46 28
  • M12 46-47 28.8
  • M13 48-49 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CROCS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M4 36-37
M5 37-38
M6 38-39
M7 39-40 24.6
M8 41-42 25.5
M9 42-43 26.3
M10 43-44 27.2
M11 45-46 28
M12 46-47 28.8
M13 48-49 29.7
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош