Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE EBERNON MID
NIKE EBERNON MID
NIKE EBERNON MID
NIKE EBERNON MID
NIKE EBERNON MID
NIKE EBERNON MID
NIKE EBERNON MID
NIKE EBERNON MID
NIKE EBERNON MID
NIKE EBERNON MID
NIKE EBERNON MID
NIKE EBERNON MID
Женски патики
Код на производ:
(AQ1778-200)
NIKE

NIKE EBERNON MID

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална Цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
4.221 ДЕН
Заштеда: 469 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 48 32
 • 5 35.5 22.5
 • 5,5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6,5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7,5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8,5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9,5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10,5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11,5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 12,5 45 29
 • 13 45.5 30
 • 13,5 46 30.5
 • 14 47 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15 48 32
5 35.5 22.5
5,5 36 23
6 36.5 23.5
6,5 37.5 23.5
7 38 24
7,5 38.5 24
8 39 24.5
8,5 40 25
9 40.5 25.5
9,5 41 26
10 42 26.5
10,5 42.5 27
11 43 27.5
11,5 44 28
12 44.5 28.5
12,5 45 29
13 45.5 30
13,5 46 30.5
14 47 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15 48 32
5 35.5 22.5
5,5 36 23
6 36.5 23.5
6,5 37.5 23.5
7 38 24
7,5 38.5 24
8 39 24.5
8,5 40 25
9 40.5 25.5
9,5 41 26
10 42 26.5
10,5 42.5 27
11 43 27.5
11,5 44 28
12 44.5 28.5
12,5 45 29
13 45.5 30
13,5 46 30.5
14 47 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош