Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
Детски патики
Код на производ:
(CN4763)
Reebok

REEBOK ROYAL PRIME

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3 34 22
  • 3.5 34.5 22.5
  • 4 35 23
  • 4.5 36 23.33
  • 5 36.5 23.5
  • 5.5 37 24
  • 6 38 24.5
  • 6.5 38.5 24.66
  • 7 39 25
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.33
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
6.5 38.5 24.66
7 39 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.33
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
6.5 38.5 24.66
7 39 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV2732
Шарени детали им даваат на детските патики кои се инспирирани од тенисот, асоцијација н...
1.317 ДЕН
Заштеда 37%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW7447
Reebok патики ROYAL COMPLETE CLN 2.0 Шарени детали им даваат на детските патики кои се...
1.443 ДЕН
Заштеда 37%
2.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN4755
1.577 ДЕН
1.752 ДЕН
2.190 ДЕН
Помош