Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SET ACE XII CL SL
SET ACE XII CL SL
SET ACE XII CL SL
SET ACE XII CL SL
SET ACE XII CL SL
SET ACE XII CL SL
SET ACE XII CL SL
SET ACE XII CL SL
SET ACE XII CL SL
SET ACE XII CL SL
Детски патики
Код на производ:
(T6653)
LOTTO

SET ACE XII CL SL

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.701 ДЕН
Заштеда: 189 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 32.5 32.5
 • 33 33
 • 34 34
 • 34.5 34.5
 • 35 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
26 26
27 27
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
32.5 32.5
33 33
34 34
34.5 34.5
35 35

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
26 26
27 27
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
32.5 32.5
33 33
34 34
34.5 34.5
35 35

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTA183319-04
1.701 ДЕН
Заштеда 10%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTR183307-03
1.971 ДЕН
Заштеда 10%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTA181302-05
751 ДЕН
Заштеда 46%
1.390 ДЕН
Помош