Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO FREST
LOTTO FREST
LOTTO FREST
LOTTO FREST
LOTTO FREST
LOTTO FREST
LOTTO FREST
LOTTO FREST
LOTTO FREST
LOTTO FREST
Женски патики
Код на производ:
(LTA183256-10)
LOTTO

LOTTO FREST

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
  • 40 40
  • 41 41
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF203F100-01
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF211F104-03
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF201F110-80
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Помош