Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
REEBOK ROYAL PRIME
Детски патики
Код на производ:
(CN4762)
Reebok

REEBOK ROYAL PRIME

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.701 ДЕН
Заштеда: 189 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3 34 22
  • 3.5 34.5 22.5
  • 4 35 23
  • 4.5 36 23.33
  • 5 36.5 23.5
  • 5.5 37 24
  • 6 38 24.5
  • 6.5 38.5 24.66
  • 7 39 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.33
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
6.5 38.5 24.66
7 39 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.33
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
6.5 38.5 24.66
7 39 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF3418
REEBOK ROYAL CLJOG 2 се детски патики за момчиња кои уживаат во спортски класици и модн...
1.380 ДЕН
Заштеда 37%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN4757
1.380 ДЕН
1.533 ДЕН
2.190 ДЕН
Помош