Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ALTASPORT MID EL I
ALTASPORT MID EL I
ALTASPORT MID EL I
ALTASPORT MID EL I
ALTASPORT MID EL I
ALTASPORT MID EL I
ALTASPORT MID EL I
ALTASPORT MID EL I
ALTASPORT MID EL I
ALTASPORT MID EL I
ALTASPORT MID EL I
ALTASPORT MID EL I
Код на производ:
(AH2549)
adidas

ALTASPORT MID EL I

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 1K
 • 2K
 • 3K
 • 4K
 • 5K
 • 5-K
 • 6K
 • 6-K
 • 7K
 • 7-K
 • 8K
 • 8-K
 • 9K
 • 9-K
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1K
2K
3K
4K
5K
5-K
6K
6-K
7K
7-K
8K
8-K
9K
9-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1K
2K
3K
4K
5K
5-K
6K
6-K
7K
7-K
8K
8-K
9K
9-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G27089
1.313 ДЕН
Заштеда 40%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G27086
1.313 ДЕН
Заштеда 40%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G27088
1.313 ДЕН
Заштеда 40%
2.188 ДЕН
Помош