Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PATIKE NEW BALANCE K 574
Детски патики
Код на производ:
(GC574EO)
NEW BALANCE

PATIKE NEW BALANCE K 574

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.577 ДЕН
Заштеда: 1.513 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32.5 19.6
 • 1.5 33 20
 • 2 33.5 20.6
 • 2.5 34.5 20.9
 • 3 35 21.5
 • 3.5 35.5 21.5
 • 4 36 22
 • 4.5 37 22.5
 • 5 37.5 23
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 10.5 28 16.5
 • 11.5 29 17.5
 • 12 30 18
 • 12.5 30.5 18.4
 • 13 31 19
 • 13.5 32 19.4
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32.5 19.6
1.5 33 20
2 33.5 20.6
2.5 34.5 20.9
3 35 21.5
3.5 35.5 21.5
4 36 22
4.5 37 22.5
5 37.5 23
5.5 38 23.5
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
10.5 28 16.5
11.5 29 17.5
12 30 18
12.5 30.5 18.4
13 31 19
13.5 32 19.4

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32.5 19.6
1.5 33 20
2 33.5 20.6
2.5 34.5 20.9
3 35 21.5
3.5 35.5 21.5
4 36 22
4.5 37 22.5
5 37.5 23
5.5 38 23.5
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
10.5 28 16.5
11.5 29 17.5
12 30 18
12.5 30.5 18.4
13 31 19
13.5 32 19.4

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики PZ997HSP
2.594 ДЕН
Заштеда 23%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики YV996MPP
2.364 ДЕН
Заштеда 24%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики YV996MYS
2.225 ДЕН
Заштеда 28%
3.090 ДЕН
Помош