Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ALTASPORT K
ALTASPORT K
ALTASPORT K
ALTASPORT K
ALTASPORT K
ALTASPORT K
ALTASPORT K
ALTASPORT K
ALTASPORT K
ALTASPORT K
Детски патики
Код на производ:
(BB9323)
adidas

ALTASPORT K

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.532 ДЕН
Заштеда: 656 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41.5 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ALTASPORT K се детски патики за девојчиња дизајнирани за безгрижна игра. Овие adidas патики имаат флексибилен синтетички кожен горен дел со мрежест јазик што овозможува проток на воздух. Влошката EcoOrthoLite® им овозможува на децата поголема удобност на стапалата. Пената EVA е многу издржлива, стабилна и отпорна на абење. Спецификации: Детски патики за девојчиња Горен дел од синтетичка кожа Врзување Влошка EcoOrthoLite® Ѓон од пена EVA Боја: розова / бела Код на производ: BB9323 .
Подетално

adidas ALTASPORT K се детски патики за девојчиња дизајнирани за безгрижна игра.

Овие adidas патики имаат флексибилен синтетички кожен горен дел со мрежест јазик што овозможува проток на воздух.

Влошката EcoOrthoLite® им овозможува на децата поголема удобност на стапалата.

Пената EVA е многу издржлива, стабилна и отпорна на абење.

Спецификации:

 • Детски патики за девојчиња
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Врзување
 • Влошка EcoOrthoLite®
 • Ѓон од пена EVA
 • Боја: розова / бела
 • Код на производ: BB9323
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41.5 26

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ALTASPORT K се детски патики за девојчиња дизајнирани за безгрижна игра.

Овие adidas патики имаат флексибилен синтетички кожен горен дел со мрежест јазик што овозможува проток на воздух.

Влошката EcoOrthoLite® им овозможува на децата поголема удобност на стапалата.

Пената EVA е многу издржлива, стабилна и отпорна на абење.

Спецификации:

 • Детски патики за девојчиња
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Врзување
 • Влошка EcoOrthoLite®
 • Ѓон од пена EVA
 • Боја: розова / бела
 • Код на производ: BB9323
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41.5 26

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BA9543
1.313 ДЕН
Заштеда 40%
2.188 ДЕН
Помош