Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
ALTASPORT CF K
Детски патики
Код на производ:
(BB9322)
adidas

ALTASPORT CF K

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.379 ДЕН
Заштеда: 809 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ALTASPORT CF K се детски патики за девојчиња дизајнирани за безгрижна игра. Овие adidas патики имаат флексибилен синтетички горен дел со јазик. Едноставните велкро лепенки овозможуваат брзо и лесно облекување на патиките, додека влошката EcoOrthoLite® им овозможува на децата поголема удобност на стапалата. Пената EVA е многу издржлива, стабилна и отпорна на абење. Спецификации: Детски патики за девојчиња Горен дел од синтетичка кожа Велкро лепенки Влошка EcoOrthoLite® Ѓон од пена EVA Боја: розова / бела Код на производ: BB9322 .
Подетално

adidas ALTASPORT CF K се детски патики за девојчиња дизајнирани за безгрижна игра.

Овие adidas патики имаат флексибилен синтетички горен дел со јазик.

Едноставните велкро лепенки овозможуваат брзо и лесно облекување на патиките, додека влошката EcoOrthoLite® им овозможува на децата поголема удобност на стапалата.

Пената EVA е многу издржлива, стабилна и отпорна на абење.

Спецификации:

 • Детски патики за девојчиња
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Велкро лепенки
 • Влошка EcoOrthoLite®
 • Ѓон од пена EVA
 • Боја: розова / бела
 • Код на производ: BB9322
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ALTASPORT CF K се детски патики за девојчиња дизајнирани за безгрижна игра.

Овие adidas патики имаат флексибилен синтетички горен дел со јазик.

Едноставните велкро лепенки овозможуваат брзо и лесно облекување на патиките, додека влошката EcoOrthoLite® им овозможува на децата поголема удобност на стапалата.

Пената EVA е многу издржлива, стабилна и отпорна на абење.

Спецификации:

 • Детски патики за девојчиња
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Велкро лепенки
 • Влошка EcoOrthoLite®
 • Ѓон од пена EVA
 • Боја: розова / бела
 • Код на производ: BB9322
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF9727
2.009 ДЕН
Заштеда 37%
3.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G27121
1.455 ДЕН
Заштеда 42%
2.488 ДЕН
Помош