Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(CT0550-006)
NIKE

NIKE REACTGATO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална Цена
8.890 ДЕН
Цена со попуст
6.668 ДЕН
Заштеда: 2.222 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките фудбалски патики Nike React Gato нудат ново ниво на контрола и удобност на теренот. Флексибилните гумени додатоци го подобруваат чувството и рефлексот на вашите нозе. Подетално

Машките фудбалски патики Nike React Gato нудат ново ниво на контрола и удобност на теренот.

Флексибилните гумени додатоци го подобруваат чувството и рефлексот на вашите нозе.

Flyknit технологијата во комбинација со издржлив материјал дава обликуван горен дел за да се обезбеди прецизен допир при големи брзини.

Пената Nike React овозможува амортизација.

Машките фудбалски патики Nike React Gato се создадени за ваша најдобра изведба.

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Врвна технологија Flyknit
 • Наменети за игра во затворен простор
 • Боја: сива / темноцрвена / зелена
 • Код на производ: CT0550-006
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките фудбалски патики Nike React Gato нудат ново ниво на контрола и удобност на теренот.

Флексибилните гумени додатоци го подобруваат чувството и рефлексот на вашите нозе.

Flyknit технологијата во комбинација со издржлив материјал дава обликуван горен дел за да се обезбеди прецизен допир при големи брзини.

Пената Nike React овозможува амортизација.

Машките фудбалски патики Nike React Gato се создадени за ваша најдобра изведба.

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Врвна технологија Flyknit
 • Наменети за игра во затворен простор
 • Боја: сива / темноцрвена / зелена
 • Код на производ: CT0550-006
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AT6100-303
4.072 ДЕН
Заштеда 15%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CK8470-303
4.667 ДЕН
Заштеда 15%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CU3580-002
Nike MC Trainer се машки патики за тренинг дизајнирани успешно да одговорат на различни...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Помош