Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
Женски папучи
Код на производ:
(EG5162)
adidas

ADILETTE W

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADILETTE W се женски папучи кои нудат одмор и релаксација за вашите нозе. Овие папучи прв пат беа претставени во 1972 година и оттогаш тие се синоним за релаксација, удобност и совршен комфор. Подетално

adidas ADILETTE W се женски папучи кои нудат одмор и релаксација за вашите нозе.

Овие папучи прв пат беа претставени во 1972 година и оттогаш тие се синоним за релаксација, удобност и совршен комфор.

Многу се нежни и женствени и лесно можете да ги искомбинирате со различна облека.

Мекото перниче под нозете ја подобрува удобноста и создава совршено чувство на удобност при секој чекор.

Тие се дизајнирани да ја комплетираат секоја минута од вашиот одмор и релаксација.

Спецификации:

 • Женски папучи
 • Материјал кој брзо се суши
 • Удобна мека подлога под нозете
 • Боја: бела
 • Код на производ: EG5162
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ADILETTE W се женски папучи кои нудат одмор и релаксација за вашите нозе.

Овие папучи прв пат беа претставени во 1972 година и оттогаш тие се синоним за релаксација, удобност и совршен комфор.

Многу се нежни и женствени и лесно можете да ги искомбинирате со различна облека.

Мекото перниче под нозете ја подобрува удобноста и создава совршено чувство на удобност при секој чекор.

Тие се дизајнирани да ја комплетираат секоја минута од вашиот одмор и релаксација.

Спецификации:

 • Женски папучи
 • Материјал кој брзо се суши
 • Удобна мека подлога под нозете
 • Боја: бела
 • Код на производ: EG5162
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи G28714
Женските adidas Папучи ADILETTE AQUA се дизајнирани да потсетуваат на модата од 70тите ...
832 ДЕН
Заштеда 30%
1.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CG3427
adidas ADILETTE CF+ LOGO W се женски папучи кои нудат одмор и релаксација за вашите ноз...
1.532 ДЕН
Заштеда 30%
2.188 ДЕН
Помош