Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE CANYON SANDAL
WMNS NIKE CANYON SANDAL
WMNS NIKE CANYON SANDAL
WMNS NIKE CANYON SANDAL
WMNS NIKE CANYON SANDAL
WMNS NIKE CANYON SANDAL
WMNS NIKE CANYON SANDAL
WMNS NIKE CANYON SANDAL
Женски сандали
Код на производ:
(CV5515-001)
NIKE

WMNS NIKE CANYON SANDAL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вашата авантура започнува со женските сандали Nike Canyon. Тие имаат подебел ѓон, среден ѓон од пена и метален финиш. Подетално

Вашата авантура започнува со женските сандали Nike Canyon.

Тие имаат подебел ѓон, среден ѓон од пена и метален финиш.

Без разлика дали шетате во град или на плажа, овие сандали ќе ви овозможат удобност, флексибилност и неопходен проток на воздух.

Гумениот ѓон е издржлив и добро се прилагодува на различни површини.

Спецификации:

 • Пена во среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Код на производ: CV5515-001
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Вашата авантура започнува со женските сандали Nike Canyon.

Тие имаат подебел ѓон, среден ѓон од пена и метален финиш.

Без разлика дали шетате во град или на плажа, овие сандали ќе ви овозможат удобност, флексибилност и неопходен проток на воздух.

Гумениот ѓон е издржлив и добро се прилагодува на различни површини.

Спецификации:

 • Пена во среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Код на производ: CV5515-001
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош