Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHUCK TAYLOR ALL STAR 2V
CHUCK TAYLOR ALL STAR 2V
CHUCK TAYLOR ALL STAR 2V
CHUCK TAYLOR ALL STAR 2V
CHUCK TAYLOR ALL STAR 2V
CHUCK TAYLOR ALL STAR 2V
CHUCK TAYLOR ALL STAR 2V
CHUCK TAYLOR ALL STAR 2V
CHUCK TAYLOR ALL STAR 2V
CHUCK TAYLOR ALL STAR 2V
Детски патики
Код на производ:
(770172C)
CONVERSE

CHUCK TAYLOR ALL STAR 2V

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.793 ДЕН
Заштеда: 697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1 17 10.5
  • 2 18 11
  • 3 19 11.5
  • 4 20 11.5
  • 5 37.5 24
  • 6 22 13
  • 7 23 14
  • 8 24 15
  • 9 25 16
  • 10 27 17.3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 17 10.5
2 18 11
3 19 11.5
4 20 11.5
5 37.5 24
6 22 13
7 23 14
8 24 15
9 25 16
10 27 17.3

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 17 10.5
2 18 11
3 19 11.5
4 20 11.5
5 37.5 24
6 22 13
7 23 14
8 24 15
9 25 16
10 27 17.3

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 770169C
1.793 ДЕН
Заштеда 28%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 770217C
1.793 ДЕН
Заштеда 28%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 7J238C
1.681 ДЕН
Заштеда 32%
2.490 ДЕН
Помош