Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ANET SLIPPERS
ANET SLIPPERS
ANET SLIPPERS
ANET SLIPPERS
ANET SLIPPERS
ANET SLIPPERS
ANET SLIPPERS
ANET SLIPPERS
ANET SLIPPERS
ANET SLIPPERS
Женски папучи
Код на производ:
(KRF201F405-80)

ANET SLIPPERS

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 33 *
 • 34 *
 • 35 *
 • 36 *
 • 37 *
 • 38 *
 • 39 *
 • 40 *
 • 41 *
 • 42 *
 • 43 *
 • 44 *
 • 45 *
 • 46 *
 • 47 *
 • 48 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Пливање
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Пливање
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош