Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE RT LIVE BP
NIKE RT LIVE BP
NIKE RT LIVE BP
NIKE RT LIVE BP
NIKE RT LIVE BP
NIKE RT LIVE BP
NIKE RT LIVE BP
NIKE RT LIVE BP
NIKE RT LIVE BP
NIKE RT LIVE BP
Детски патики
Код на производ:
(CW1621-001)
NIKE

NIKE RT LIVE BP

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.581 ДЕН
Заштеда: 509 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 13\.C 31.5 19.5
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike REACT VISION се машки патики кои ќе сакате да ги носите секој ден поради неверојатната удобност која ќе ја почувствувате. Неверојатните форми добиени со преклопување на материјалите и дизајнот ги прави овие патики атрактивни и впечатливи. Подетално

Nike REACT VISION се машки патики кои ќе сакате да ги носите секој ден поради неверојатната удобност која ќе ја почувствувате.

Неверојатните форми добиени со преклопување на материјалите и дизајнот ги прави овие патики атрактивни и впечатливи.

React пената во влошката, на работ и на јазикот дава удобност на секој чекор.

Транспарентното засилување на петицата ви дава дополнителна поддршка и модерен изглед.

Горниот дел е изработен од мрежест материјал.

Гумениот ѓон со текстура се прилагодува на разни површини и не дозволува ногата да ви се лизга.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сина, сива, розова
 • Горен дел: мрежа
 • Лого Swoosh на страна
 • React пена во влошката, на работ и на јазикот
 • Гумен ѓон со текстура
 • Код на производ: CW1621-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C 27.5 16.5
11C 28 17
11"C 28.5 17.5
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
13C 31 19
13"C 31.5 19.5
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2"Y 34 21.5
3Y 35 22
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
6Y 38.5 24
6"Y 39 24.5
7Y 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike REACT VISION се машки патики кои ќе сакате да ги носите секој ден поради неверојатната удобност која ќе ја почувствувате.

Неверојатните форми добиени со преклопување на материјалите и дизајнот ги прави овие патики атрактивни и впечатливи.

React пената во влошката, на работ и на јазикот дава удобност на секој чекор.

Транспарентното засилување на петицата ви дава дополнителна поддршка и модерен изглед.

Горниот дел е изработен од мрежест материјал.

Гумениот ѓон со текстура се прилагодува на разни површини и не дозволува ногата да ви се лизга.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сина, сива, розова
 • Горен дел: мрежа
 • Лого Swoosh на страна
 • React пена во влошката, на работ и на јазикот
 • Гумен ѓон со текстура
 • Код на производ: CW1621-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C 27.5 16.5
11C 28 17
11"C 28.5 17.5
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
13C 31 19
13"C 31.5 19.5
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2"Y 34 21.5
3Y 35 22
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
6Y 38.5 24
6"Y 39 24.5
7Y 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош