Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
Детски патики
Код на производ:
(PZ997HSP)
NEW BALANCE

NEW BALANCE K997

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.594 ДЕН
Заштеда: 796 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32.5 19.6
 • 1.5 33 20
 • 2 33.5 20.6
 • 2.5 34.5 20.9
 • 3 35 21.5
 • 3.5 35.5 21.5
 • 4 36 22
 • 4.5 37 22.5
 • 5 37.5 23
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 7 40 25
 • 10 *
 • 10.5 28 16.5
 • 11 28.5 17
 • 11.5 29 17.5
 • 12 30 18
 • 12.5 30.5 18.4
 • 13 31 19
 • 13.5 32 19.4
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32.5 19.6
1.5 33 20
2 33.5 20.6
2.5 34.5 20.9
3 35 21.5
3.5 35.5 21.5
4 36 22
4.5 37 22.5
5 37.5 23
5.5 38 23.5
6 38.5 24
7 40 25
10
10.5 28 16.5
11 28.5 17
11.5 29 17.5
12 30 18
12.5 30.5 18.4
13 31 19
13.5 32 19.4

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32.5 19.6
1.5 33 20
2 33.5 20.6
2.5 34.5 20.9
3 35 21.5
3.5 35.5 21.5
4 36 22
4.5 37 22.5
5 37.5 23
5.5 38 23.5
6 38.5 24
7 40 25
10
10.5 28 16.5
11 28.5 17
11.5 29 17.5
12 30 18
12.5 30.5 18.4
13 31 19
13.5 32 19.4

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GC574EO
2.577 ДЕН
Заштеда 37%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики YV996MPP
2.364 ДЕН
Заштеда 24%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики YV996MYS
2.225 ДЕН
Заштеда 28%
3.090 ДЕН
Помош