Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
NEW BALANCE K997
Детски патики
Код на производ:
(PZ997HSY)
NEW BALANCE

NEW BALANCE K997

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.441 ДЕН
Заштеда: 949 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32.5 19.6
 • 1.5 33 20
 • 2 33.5 20.6
 • 2.5 34.5 20.9
 • 3 35 21.5
 • 3.5 36 21.5
 • 4 36.5 22
 • 4.5 37 22.5
 • 5 37.5 23
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 7 40 25
 • 10 *
 • 10.5 28 16.5
 • 11 28.5 17
 • 11.5 29 17.5
 • 12 30 18
 • 12.5 30.5 18.4
 • 13 31 19
 • 13.5 32 19.4
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32.5 19.6
1.5 33 20
2 33.5 20.6
2.5 34.5 20.9
3 35 21.5
3.5 36 21.5
4 36.5 22
4.5 37 22.5
5 37.5 23
5.5 38 23.5
6 38.5 24
7 40 25
10
10.5 28 16.5
11 28.5 17
11.5 29 17.5
12 30 18
12.5 30.5 18.4
13 31 19
13.5 32 19.4

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32.5 19.6
1.5 33 20
2 33.5 20.6
2.5 34.5 20.9
3 35 21.5
3.5 36 21.5
4 36.5 22
4.5 37 22.5
5 37.5 23
5.5 38 23.5
6 38.5 24
7 40 25
10
10.5 28 16.5
11 28.5 17
11.5 29 17.5
12 30 18
12.5 30.5 18.4
13 31 19
13.5 32 19.4

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики PV574HA2
2.657 ДЕН
Заштеда 28%
3.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики PV574MS2
2.369 ДЕН
Заштеда 28%
3.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики PV574SM2
2.369 ДЕН
Заштеда 28%
3.290 ДЕН
Помош