Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER MONTREAL V KIDS
RIDER MONTREAL V KIDS
RIDER MONTREAL V KIDS
RIDER MONTREAL V KIDS
RIDER MONTREAL V KIDS
RIDER MONTREAL V KIDS
Детски папучи
Код на производ:
(83098-20743)
RIDER

RIDER MONTREAL V KIDS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 25 *
 • 26 *
 • 27 27
 • 28 *
 • 29 *
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 *
 • 35 *
 • 36 36
 • 37 *
 • 38 *
 • 39 *
 • 40 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд RIDER
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд RIDER
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош