Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA Baby
IPANEMA Baby
IPANEMA Baby
IPANEMA Baby
IPANEMA Baby
IPANEMA Baby
IPANEMA Baby
IPANEMA Baby
Детски сандали
Код на производ:
(25431-20796)
IPANEMA

IPANEMA Baby

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 20.5 20.5
 • 24.5 24.5
 • 20 20
 • 21 21
 • 21.5 21.5
 • 22 22
 • 22.5 22.5
 • 23 23
 • 23.5 23.5
 • 24 24
 • 25 25
 • 25.5 25.5
 • 26 26
 • 26.5 26.5
 • 27 27
 • 27.5 27.5
 • 28 28
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд IPANEMA
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
20.5
24.5
20 20
21 21
21.5
22 22
22.5
23 23
23.5
24 24
25 25
25.5
26 26
26.5
27 27
27.5
28 28
Остави оценка

 • Liljanka Sterjova
  Liljanka Sterjova

  21.05.2022. 22:41
Помош