Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE PRECISION V
NIKE PRECISION V
NIKE PRECISION V
NIKE PRECISION V
NIKE PRECISION V
NIKE PRECISION V
NIKE PRECISION V
NIKE PRECISION V
NIKE PRECISION V
NIKE PRECISION V
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(CW3403-003)
NIKE

NIKE PRECISION V

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Зачувајте во листата на желби
Унисекс патиките за кошарка Nike PRECISION 5 ќе ви овозможат брзина, стабилност и енергија на кошаркарските терени. Горниот дел е направен од лесен материјал кој овозможува проток на воздух и нуди одлична поддршка за вашата нога. Подетално

Унисекс патиките за кошарка Nike PRECISION 5 ќе ви овозможат брзина, стабилност и енергија на кошаркарските терени.

Горниот дел е направен од лесен материјал кој овозможува проток на воздух и нуди одлична поддршка за вашата нога.

Средниот ѓон е изработен од исклучително флексибилна и мека пена што ќе ви овозможи одлично амортизирање на секој чекор.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на разни површини, особено на паркетот, така што ќе имате одлична игра на теренот.

Носете ги кошаркарските патики Nike PRECISION 5 и водете го вашиот тим до победа.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Горен дел: мрежа

• Среден ѓон изработен од мека и флексибилна пена

• Гумен ѓон

• Врзување

• Боја: црна, бела

• Код на производ: CW3403-003

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Унисекс патиките за кошарка Nike PRECISION 5 ќе ви овозможат брзина, стабилност и енергија на кошаркарските терени.

Горниот дел е направен од лесен материјал кој овозможува проток на воздух и нуди одлична поддршка за вашата нога.

Средниот ѓон е изработен од исклучително флексибилна и мека пена што ќе ви овозможи одлично амортизирање на секој чекор.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на разни површини, особено на паркетот, така што ќе имате одлична игра на теренот.

Носете ги кошаркарските патики Nike PRECISION 5 и водете го вашиот тим до победа.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Горен дел: мрежа

• Среден ѓон изработен од мека и флексибилна пена

• Гумен ѓон

• Врзување

• Боја: црна, бела

• Код на производ: CW3403-003

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CW3143-401
7.371 ДЕН
Заштеда 10%
8.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA0694-001
7.641 ДЕН
Заштеда 10%
8.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CT1972-001
5.481 ДЕН
Заштеда 10%
6.090 ДЕН
Помош