Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE REVOLUTION 5 SE GPV
NIKE REVOLUTION 5 SE GPV
NIKE REVOLUTION 5 SE GPV
NIKE REVOLUTION 5 SE GPV
Детски патики
Код на производ:
(CZ7147-800)
NIKE

NIKE REVOLUTION 5 SE GPV

 

 

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална Цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
1.884 ДЕН
Заштеда: 1.106 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Revolution 5 SE GPV се детски патики. Современиот дизајн на овој модел е комбиниран со квалитет и супериорна удобност. Подетално

Nike Revolution 5 SE GPV се детски патики.

Современиот дизајн на овој модел е комбиниран со квалитет и супериорна удобност.

Горниот дел е изработен од кожа и мрежест материјал за циркулација, што е лесен за одржување.

Имаат и велкро лента, која ја прицврстува ногата и заедно со еластичните врвки им го олеснува облекувањето и соблекувањето на патиките.

Меките влошки од пена ја подобруваат удобноста на стапалото, додека гумениот ѓон обезбедува сигурна поддршка.

Овие квалитетни детски патики во боите на изгрејсонцето се идеални за секојдневно носење.

Спецификации:

 • Детски патики
 • Горен дел изработен од мрежест материјал и кожа
 • Меки влошки од пена
 • Зајакнување кај прстите
 • Гумен ѓон
 • Боја: розова / сина / бела / Multi-Colour
 • Код на производ: CZ7147-800
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Revolution 5 SE GPV се детски патики.

Современиот дизајн на овој модел е комбиниран со квалитет и супериорна удобност.

Горниот дел е изработен од кожа и мрежест материјал за циркулација, што е лесен за одржување.

Имаат и велкро лента, која ја прицврстува ногата и заедно со еластичните врвки им го олеснува облекувањето и соблекувањето на патиките.

Меките влошки од пена ја подобруваат удобноста на стапалото, додека гумениот ѓон обезбедува сигурна поддршка.

Овие квалитетни детски патики во боите на изгрејсонцето се идеални за секојдневно носење.

Спецификации:

 • Детски патики
 • Горен дел изработен од мрежест материјал и кожа
 • Меки влошки од пена
 • Зајакнување кај прстите
 • Гумен ѓон
 • Боја: розова / сина / бела / Multi-Colour
 • Код на производ: CZ7147-800
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 807320-100
2.421 ДЕН
Заштеда 10%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW5832-100
Nike AIR MAX EXCEE се детски патики од линијата Air Max. Тие се многу удобни и издржлив...
3.665 ДЕН
Заштеда 28%
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики BQ5672-602
Nike Revolution 5 патиките за деца нудат голема удобност за малите детски стапала.
1.632 ДЕН
Заштеда 37%
2.590 ДЕН
Помош