Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CARTAGO MALTA IV THONG AD
CARTAGO MALTA IV THONG AD
CARTAGO MALTA IV THONG AD
CARTAGO MALTA IV THONG AD
CARTAGO MALTA IV THONG AD
CARTAGO MALTA IV THONG AD
Машки апостолки
Код на производ:
(11358-24788)
CARTAGO

CARTAGO MALTA IV THONG AD

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39-40
 • 40 40
 • 40.5 40-41
 • 41 41
 • 41.5 41-42
 • 42 42
 • 42.5 42-43
 • 43 43
 • 43.5 43-44
 • 44 44
 • 44.5 44-45
 • 45 45
 • 45.5 45-46
 • 46 46
 • 46.5 46-47
 • 47 47
 • 47.5 47-48
 • 48 48
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд CARTAGO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39 39
39.5 39-40
40 40
40.5 40-41
41 41
41.5 41-42
42 42
42.5 42-43
43 43
43.5 43-44
44 44
44.5 44-45
45 45
45.5 45-46
46 46
46.5 46-47
47 47
47.5 47-48
48 48

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд CARTAGO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39 39
39.5 39-40
40 40
40.5 40-41
41 41
41.5 41-42
42 42
42.5 42-43
43 43
43.5 43-44
44 44
44.5 44-45
45 45
45.5 45-46
46 46
46.5 46-47
47 47
47.5 47-48
48 48

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Апостолки 11358-25474
1.341 ДЕН
Заштеда 10%
1.490 ДЕН
Помош