Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JR PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
JR PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
JR PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
JR PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
JR PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
JR PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
JR PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
JR PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
JR PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
JR PHANTOM GT ACADEMY FG/MG
Детски патики
Код на производ:
(CK8476-400)
NIKE

JR PHANTOM GT ACADEMY FG/MG

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.863 ДЕН
Заштеда: 1.227 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 24
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Копачките Nike Phantom GT Academy MG се дизајнирани за добра прецизност. Врзувањето што е поместено настрана обезбедува чиста зона за центрирани удари, додека текстурата низ целата површина помага да се создаде оптимална ротација за да можете да го контролирате летот на топката. Подетално

Копачките Nike Phantom GT Academy MG се дизајнирани за добра прецизност.

Врзувањето што е поместено настрана обезбедува чиста зона за центрирани удари, додека текстурата низ целата површина помага да се создаде оптимална ротација за да можете да го контролирате летот на топката.

Горниот дел е направен од синтетичка кожа што им дава издржливост на овие патики и ви го олеснува чистењето.

Текстурата што одлично се прилагодува е стратешки поставена за прецизен допир при шутирање, додавање и дриблинг.

 

Спецификации:

 • Овие патики можете да ги користите на природни или синтетички површини
 • Врзување
 • Горен дел изработен од издржлива синтетика, лесна за одржување
 • Внатрешен ѓон со перничиња
 • Код на производ: CK8476-400
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 24
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24.5
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Копачките Nike Phantom GT Academy MG се дизајнирани за добра прецизност.

Врзувањето што е поместено настрана обезбедува чиста зона за центрирани удари, додека текстурата низ целата површина помага да се создаде оптимална ротација за да можете да го контролирате летот на топката.

Горниот дел е направен од синтетичка кожа што им дава издржливост на овие патики и ви го олеснува чистењето.

Текстурата што одлично се прилагодува е стратешки поставена за прецизен допир при шутирање, додавање и дриблинг.

 

Спецификации:

 • Овие патики можете да ги користите на природни или синтетички површини
 • Врзување
 • Горен дел изработен од издржлива синтетика, лесна за одржување
 • Внатрешен ѓон со перничиња
 • Код на производ: CK8476-400
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 24
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24.5
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Копачки CV0823-600
Nike Jr. Mercurial Vapor 14 Academy FG/MG копачките за различни терени ви даваат брзина...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Копачки CV0804-600
5.992 ДЕН
Заштеда 20%
7.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Копачки CV0811-600
Играјте уште побрзо во фудбалските копачки Nike Mercurial Vapor 14 Academy FG / MG наме...
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Помош