Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA BABY
IPANEMA BABY
IPANEMA BABY
IPANEMA BABY
IPANEMA BABY
IPANEMA BABY
IPANEMA BABY
IPANEMA BABY
Детски сандали
Код на производ:
(25431-20541)
IPANEMA

IPANEMA BABY

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 20.5 20-21
 • 24.5 24-25
 • 20 20
 • 21 21
 • 21.5 21-22
 • 22 22
 • 22.5 22-23
 • 23 23
 • 23.5 23-24
 • 24 24
 • 25 25
 • 25.5 25-26
 • 26 26
 • 26.5 26-27
 • 27 27
 • 27.5 27-28
 • 28 28
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд IPANEMA
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
20.5 20-21
24.5 24-25
20 20
21 21
21.5 21-22
22 22
22.5 22-23
23 23
23.5 23-24
24 24
25 25
25.5 25-26
26 26
26.5 26-27
27 27
27.5 27-28
28 28

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд IPANEMA
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
20.5 20-21
24.5 24-25
20 20
21 21
21.5 21-22
22 22
22.5 22-23
23 23
23.5 23-24
24 24
25 25
25.5 25-26
26 26
26.5 26-27
27 27
27.5 27-28
28 28

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали 83074-21532
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Помош