Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 4
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 4
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 4
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 4
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 4
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 4
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 4
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 4
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 4
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 4
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(CW3398-600)
NIKE

WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 4

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

 

 

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална Цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.851 ДЕН
Заштеда: 539 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики за тренинг Nike Air Max Bella TR 4 ја комбинираат технологијата Air Max со стабилноста на рамниот ѓон за дополнителна удобност и поддршка за време на напорни тренинзи. Засилени од страната, тие ви даваат дополнителна поддршка за време на вежби за јачина, додека гумениот ѓон се прилагодува на сите површини што ви овозможува безбедност при секое движење. Пената во ѓонот и Air Max единицата во петицата даваат стабилност, удобност и високи перформанси на секое движење. Горниот дел со мрежа овозможува проток на воздух. Спецификации: Air Max единица во ѓонот Боја: Розова / Бела Код на производ: CW3398-600 .
Подетално

Женските патики за тренинг Nike Air Max Bella TR 4 ја комбинираат технологијата Air Max со стабилноста на рамниот ѓон за дополнителна удобност и поддршка за време на напорни тренинзи.

Засилени од страната, тие ви даваат дополнителна поддршка за време на вежби за јачина, додека гумениот ѓон се прилагодува на сите површини што ви овозможува безбедност при секое движење.

Пената во ѓонот и Air Max единицата во петицата даваат стабилност, удобност и високи перформанси на секое движење.

Горниот дел со мрежа овозможува проток на воздух.

Спецификации:

 • Air Max единица во ѓонот
 • Боја: Розова / Бела
 • Код на производ: CW3398-600
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските патики за тренинг Nike Air Max Bella TR 4 ја комбинираат технологијата Air Max со стабилноста на рамниот ѓон за дополнителна удобност и поддршка за време на напорни тренинзи.

Засилени од страната, тие ви даваат дополнителна поддршка за време на вежби за јачина, додека гумениот ѓон се прилагодува на сите површини што ви овозможува безбедност при секое движење.

Пената во ѓонот и Air Max единицата во петицата даваат стабилност, удобност и високи перформанси на секое движење.

Горниот дел со мрежа овозможува проток на воздух.

Спецификации:

 • Air Max единица во ѓонот
 • Боја: Розова / Бела
 • Код на производ: CW3398-600
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош