Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA Urban II Slide
IPANEMA Urban II Slide
IPANEMA Urban II Slide
IPANEMA Urban II Slide
IPANEMA Urban II Slide
IPANEMA Urban II Slide
Детски папучи
Код на производ:
(83142-20197)
IPANEMA

IPANEMA Urban II Slide

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
654 ДЕН
Заштеда: 436 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 24 24
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд IPANEMA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
24 24
25 25
26 26
27 27
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39
Остави оценка

 • Gabriela Kitanova
  Gabriela Kitanova

  09.07.2022. 10:29

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи 83187-20234
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Помош