Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER Street Slide
RIDER Street Slide
RIDER Street Slide
RIDER Street Slide
RIDER Street Slide
RIDER Street Slide
RIDER Street Slide
RIDER Street Slide
RIDER Street Slide
RIDER Street Slide
Машки папучи
Код на производ:
(11578-20974)
RIDER

RIDER Street Slide

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
654 ДЕН
Заштеда: 436 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд RIDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39
39.5
40 40
40.5
41 41
41.5
42 42
42.5
43 43
43.5
44 44
44.5
45 45
45.5
46 46
46.5
47 47
47.5
48
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 11307-21559
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 11307-20729
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 82577-21675
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Помош