Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(AV3153-090)
NIKE

THE NIKE PREMIER II SALA

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална Цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
3.881 ДЕН
Заштеда: 1.509 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Бидете секогаш подготвени за игра во Nike Premier 2 Sala IC врвните патики за фудбал. Горниот дел на овие патики комбинира слоеви на мека кожа со мрежести делови. Подетално

Бидете секогаш подготвени за игра во Nike Premier 2 Sala IC врвните патики за фудбал.

Горниот дел на овие патики комбинира слоеви на мека кожа со мрежести делови.

Lunarlon пената во средниот ѓон обезбедува удобност на стапалата, а гумениот ѓон што не се лизга обезбедува стабилна поддршка.

Патиките се наменети првенствено за фудбал во затворени простории, но исто така можат да бидат и дел од вашиот секојдневен стил.

Спецификации:

 • Патики за фудбал
 • Помал калап од стандардниот
 • Горен дел: кожа, текстил
 • Среден ѓон: Lunarlon пена
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: AV3153-090
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Бидете секогаш подготвени за игра во Nike Premier 2 Sala IC врвните патики за фудбал.

Горниот дел на овие патики комбинира слоеви на мека кожа со мрежести делови.

Lunarlon пената во средниот ѓон обезбедува удобност на стапалата, а гумениот ѓон што не се лизга обезбедува стабилна поддршка.

Патиките се наменети првенствено за фудбал во затворени простории, но исто така можат да бидат и дел од вашиот секојдневен стил.

Спецификации:

 • Патики за фудбал
 • Помал калап од стандардниот
 • Горен дел: кожа, текстил
 • Среден ѓон: Lunarlon пена
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: AV3153-090
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CV0973-760
4.941 ДЕН
Заштеда 10%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CV0954-760
4.041 ДЕН
Заштеда 10%
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA1183-107
6.741 ДЕН
Заштеда 10%
7.490 ДЕН
Помош