Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE REVOLUTION 5 PRM
NIKE REVOLUTION 5 PRM
NIKE REVOLUTION 5 PRM
NIKE REVOLUTION 5 PRM
NIKE REVOLUTION 5 PRM
NIKE REVOLUTION 5 PRM
NIKE REVOLUTION 5 PRM
NIKE REVOLUTION 5 PRM
NIKE REVOLUTION 5 PRM
NIKE REVOLUTION 5 PRM
Машки патики за трчање
Код на производ:
(CV0159-019)
NIKE

NIKE REVOLUTION 5 PRM

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Revolution 5 PRM се машки патики за трчање кои даваат спортска едноставност и голема удобност. Имаат мека облога од пена по целата должина на стапалата за да можете да уживате во удобноста со секој изминат километар. Подетално

Nike Revolution 5 PRM се машки патики за трчање кои даваат спортска едноставност и голема удобност.

Имаат мека облога од пена по целата должина на стапалата за да можете да уживате во удобноста со секој изминат километар.

Лесен плетен материјал ја обвиткува вашата нога и овозможува проток на воздух, додека засилувањето на петицата обезбедува поддршка и издржливост.

Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за поголема удобност, а надворешната текстура ја намалува тежината на патиката.

Гумениот ѓон со текстура обезбедува оптимално прилагодување на различни површини и овозможува ногата да се витка природно.

Минималистичкиот дизајн на овие патики едноставно се вклопува во вашата дневна рутина за трчање.

Облечете ги, излезете на патеката и започнете ја својата авантура.

Спецификации:

 • Мека влошка
 • Плишана постава
 • Тежина: 300гр
 • Навалување: 10 mm (прсти-14,5 mm, пета-24,5 mm)
 • Боја: сива
 • Код на производ: CV0159-019
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Revolution 5 PRM се машки патики за трчање кои даваат спортска едноставност и голема удобност.

Имаат мека облога од пена по целата должина на стапалата за да можете да уживате во удобноста со секој изминат километар.

Лесен плетен материјал ја обвиткува вашата нога и овозможува проток на воздух, додека засилувањето на петицата обезбедува поддршка и издржливост.

Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за поголема удобност, а надворешната текстура ја намалува тежината на патиката.

Гумениот ѓон со текстура обезбедува оптимално прилагодување на различни површини и овозможува ногата да се витка природно.

Минималистичкиот дизајн на овие патики едноставно се вклопува во вашата дневна рутина за трчање.

Облечете ги, излезете на патеката и започнете ја својата авантура.

Спецификации:

 • Мека влошка
 • Плишана постава
 • Тежина: 300гр
 • Навалување: 10 mm (прсти-14,5 mm, пета-24,5 mm)
 • Боја: сива
 • Код на производ: CV0159-019
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош