Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE RENEW ELEVATE II
NIKE RENEW ELEVATE II
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(CW3406-004)
NIKE

NIKE RENEW ELEVATE II

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална Цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
3.773 ДЕН
Заштеда: 1.617 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Renew Elevate II се патики за кошарка со полу-длабок профил. Ако сакате да играте кошарка, овој модел на патики ви нуди одличен почеток. Подетално

Nike Renew Elevate II се патики за кошарка со полу-длабок профил.

Ако сакате да играте кошарка, овој модел на патики ви нуди одличен почеток.

Нивниот лесен и мек горен дел го зафаќа стапалото и го штити глуждот, додека флуидните линии претставуваат брзина.

Средниот ѓон е исполнет со два различни типа на пена за да се балансира стабилноста, реактивноста и да се обезбеди потребниот комфор за време на играта.

Гумениот ѓон има геометриска текстура која е дизајнирана да овозможи повеќенасочно прилагодување на разни внатрешни и надворешни површини.

Спецификации:

 • Полу-длабок профил / врзување
 • Nike Renew пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон со геометриска текстура
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Код на производ: CW3406-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Renew Elevate II се патики за кошарка со полу-длабок профил.

Ако сакате да играте кошарка, овој модел на патики ви нуди одличен почеток.

Нивниот лесен и мек горен дел го зафаќа стапалото и го штити глуждот, додека флуидните линии претставуваат брзина.

Средниот ѓон е исполнет со два различни типа на пена за да се балансира стабилноста, реактивноста и да се обезбеди потребниот комфор за време на играта.

Гумениот ѓон има геометриска текстура која е дизајнирана да овозможи повеќенасочно прилагодување на разни внатрешни и надворешни површини.

Спецификации:

 • Полу-длабок профил / врзување
 • Nike Renew пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон со геометриска текстура
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Код на производ: CW3406-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW3400-001
5.093 ДЕН
Заштеда 25%
6.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CQ9382-003
4.263 ДЕН
Заштеда 30%
6.090 ДЕН
Помош