Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA STREET FEM SS20
IPANEMA STREET FEM SS20
IPANEMA STREET FEM SS20
IPANEMA STREET FEM SS20
IPANEMA STREET FEM SS20
IPANEMA STREET FEM SS20
IPANEMA STREET FEM SS20
IPANEMA STREET FEM SS20
IPANEMA STREET FEM SS20
IPANEMA STREET FEM SS20
Женски папучи
Код на производ:
(26400-20766)
IPANEMA

IPANEMA STREET FEM SS20

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
 • 3536 35-36
 • 3637 36-37
 • 3738 37-38
 • 3839 38-39
 • 3940 39-40
 • 4041 40-41
 • 4142 41-42
 • 4243 42-43
 • 4344 43-44
 • 4445 44-45
 • 4546 45-46
 • 4647 46-47
 • 4748 47-48
 • 4849 48-49
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд IPANEMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
37 37
38 38
39 39
40 40
3536 35-36
3637 36-37
3738 37-38
3839 38-39
3940 39-40
4041 40-41
4142 41-42
4243 42-43
4344 43-44
4445 44-45
4546 45-46
4647 46-47
4748 47-48
4849 48-49

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд IPANEMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
37 37
38 38
39 39
40 40
3536 35-36
3637 36-37
3738 37-38
3839 38-39
3940 39-40
4041 40-41
4142 41-42
4243 42-43
4344 43-44
4445 44-45
4546 45-46
4647 46-47
4748 47-48
4849 48-49

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 26223-20352
709 ДЕН
Заштеда 35%
1.090 ДЕН
Помош