Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE WEARALLDAY
WMNS NIKE WEARALLDAY
WMNS NIKE WEARALLDAY
WMNS NIKE WEARALLDAY
WMNS NIKE WEARALLDAY
WMNS NIKE WEARALLDAY
Женски патики
Код на производ:
(CJ1677-009)
NIKE

WMNS NIKE WEARALLDAY

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Wearallday се женски патики кои се дизајнирани за секојдневно носење во различни прилики. Дизајнот на овие патики е инспириран од спортот, додека нивната удобност ги поместува границите. Подетално

Nike Wearallday се женски патики кои се дизајнирани за секојдневно носење во различни прилики.

Дизајнот на овие патики е инспириран од спортот, додека нивната удобност ги поместува границите.

Удобната обвивка околу глуждот и мекиот јазик овозможуваат супериорна удобност на ногата.

Горниот дел со мрежа обезбедува оптимална вентилација.

Гумениот ѓон со Waffle текстура овозможува стабилно прилагодување на разни површини.

Современиот спортски дизајн ги прави овие женски патики одличен избор, без разлика дали имате напорен работен ден или одите на релаксирачка прошетка.

Спецификации:

 • Женски патики
 • Плиток профил / врзување
 • Гумен ѓон
 • Горен дел: мрежа
 • Мека обвивка околу глуждот
 • Боја: Бела, Розова
 • Код на производ: CJ1677-009
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Wearallday се женски патики кои се дизајнирани за секојдневно носење во различни прилики.

Дизајнот на овие патики е инспириран од спортот, додека нивната удобност ги поместува границите.

Удобната обвивка околу глуждот и мекиот јазик овозможуваат супериорна удобност на ногата.

Горниот дел со мрежа обезбедува оптимална вентилација.

Гумениот ѓон со Waffle текстура овозможува стабилно прилагодување на разни површини.

Современиот спортски дизајн ги прави овие женски патики одличен избор, без разлика дали имате напорен работен ден или одите на релаксирачка прошетка.

Спецификации:

 • Женски патики
 • Плиток профил / врзување
 • Гумен ѓон
 • Горен дел: мрежа
 • Мека обвивка околу глуждот
 • Боја: Бела, Розова
 • Код на производ: CJ1677-009
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики CD5434-111
Инспирирани од дизајнот на патики од 80-тите, женските патики Nike Court Vision Low има...
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CU4152-106
Женските патики Nike Air Max Bol ви овозможуваат брзо движење и голема удобност. Инспир...
4.872 ДЕН
Заштеда 20%
6.090 ДЕН
Помош