Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE REPOSTO BT
NIKE REPOSTO BT
NIKE REPOSTO BT
NIKE REPOSTO BT
NIKE REPOSTO BT
NIKE REPOSTO BT
NIKE REPOSTO BT
NIKE REPOSTO BT
Детски патики
Код на производ:
(DA3267-005)
NIKE

NIKE REPOSTO BT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C *
 • 3.5C *
 • 4.5C *
 • 5.5C *
 • 6.5C *
 • 7.5C *
 • 8.5C *
 • 9.5C *
 • 2C 17
 • 3C 18,5
 • 4C 19,5
 • 5C 21
 • 6C 22
 • 7C 23,5
 • 8C 25
 • 9C 26
 • 10C 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските патики Nike Reposto BT се дизајнирани за вашите најмали. Големиот мек ѓон овозможува дополнителна удобност на секој чекор. Делот на петицата го олеснува облекувањето. Подетално

Детските патики Nike Reposto BT се дизајнирани за вашите најмали.

Големиот мек ѓон овозможува дополнителна удобност на секој чекор. Делот на петицата го олеснува облекувањето.

Графиката "NKE 72" оддава почит на наследството на Nike.

Облечете ги овие патики Nike Reposto BP на вашите најмали и тие ќе бидат веднаш подготвени за нови авантури.

Спецификации:

 • Код на производ: DA3267-005
 • Детски патики
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C
3.5C
4.5C
5.5C
6.5C
7.5C
8.5C
9.5C
2C
3C
4C
5C
6C
7C
8C
9C
10C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските патики Nike Reposto BT се дизајнирани за вашите најмали.

Големиот мек ѓон овозможува дополнителна удобност на секој чекор. Делот на петицата го олеснува облекувањето.

Графиката "NKE 72" оддава почит на наследството на Nike.

Облечете ги овие патики Nike Reposto BP на вашите најмали и тие ќе бидат веднаш подготвени за нови авантури.

Спецификации:

 • Код на производ: DA3267-005
 • Детски патики
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C
3.5C
4.5C
5.5C
6.5C
7.5C
8.5C
9.5C
2C
3C
4C
5C
6C
7C
8C
9C
10C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 943827-604
Пуштете ги своите малечки слободно да го истражуваат светот околу нив во Nike Sunray Pr...
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CW1629-004
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Помош