Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
Машки патики
Код на производ:
(CK7583-005)
NIKE

NIKE AIR MAX VG-R

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
6.890 ДЕН
Моментална Цена
6.890 ДЕН
Цена со попуст
5.857 ДЕН
Заштеда: 1.033 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX VG-R се машки патики инспирирани од трчањето, кои претставуваат модернизирана верзија на патиките Air Max 95 со препознатливи детали на класичниот модел на Nike. Хибридните линии ве мотивираат да ја зголемите брзината и да го забрзате темпото. Подетално

Nike AIR MAX VG-R се машки патики инспирирани од трчањето, кои претставуваат модернизирана верзија на патиките Air Max 95 со препознатливи детали на класичниот модел на Nike.

Хибридните линии ве мотивираат да ја зголемите брзината и да го забрзате темпото.

Лесно е да стигнете до победа со вакви патики.

Горниот дел од лесна мрежа обезбедува постојана циркулација на воздухот, како и флексибилност на местата каде што е најпотребно.

Видливата Max Air единица во петицата обезбедува супериорна удобност при секое движење.

Привлечниот дизајн, врвните перформанси и препознатливиот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овој модел на машки патики за трчање.

Спецификации:

 • Машки патики за трчање
 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Воздушна единица во петицата
 • Меѓуѓон исполнет со пена
 • Гумен ѓон
 • Шифра на артикл: CK7583-005
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike AIR MAX VG-R се машки патики инспирирани од трчањето, кои претставуваат модернизирана верзија на патиките Air Max 95 со препознатливи детали на класичниот модел на Nike.

Хибридните линии ве мотивираат да ја зголемите брзината и да го забрзате темпото.

Лесно е да стигнете до победа со вакви патики.

Горниот дел од лесна мрежа обезбедува постојана циркулација на воздухот, како и флексибилност на местата каде што е најпотребно.

Видливата Max Air единица во петицата обезбедува супериорна удобност при секое движење.

Привлечниот дизајн, врвните перформанси и препознатливиот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овој модел на машки патики за трчање.

Спецификации:

 • Машки патики за трчање
 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Воздушна единица во петицата
 • Меѓуѓон исполнет со пена
 • Гумен ѓон
 • Шифра на артикл: CK7583-005
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош