Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

AIR MAX WRIGHT
AIR MAX WRIGHT
AIR MAX WRIGHT
AIR MAX WRIGHT
AIR MAX WRIGHT
AIR MAX WRIGHT
AIR MAX WRIGHT
AIR MAX WRIGHT
AIR MAX WRIGHT
AIR MAX WRIGHT
Детски патики
Код на производ:
(DH4114-100)
NIKE

AIR MAX WRIGHT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална Цена
6.090 ДЕН
Моментална Цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28
 • 12C 29,5
 • 13C 31
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
 • 10.5 *
 • 11.5 *
 • 12.5 *
 • 13.5 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX WRIGHT GS се патики за момчиња. Тие се многу удобни и издржливи. Дизајнот Air Max обезбедува добро познат квалитет. Подетално

Nike AIR MAX WRIGHT GS се патики за момчиња.

Тие се многу удобни и издржливи.

Дизајнот Air Max обезбедува добро познат квалитет.

Овој модел е инспириран од познатата линија Air Max 90.

Горниот дел од патиката е изработен од природна и синтетичка кожа и текстил.

Воздушната единица Air Max во делот кај петицата обезбедува врвен комфор.

Мрежната текстура на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и обезбедува голема стабилност.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

Моделите на Air Max секогаш ги поместуваат границите на квалитет и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: природна кожа, синтетичка кожа, текстил
 • Гумен ѓон и воздушна единица Air Max
 • Врзување со врвки
 • Код на производ: DH4114-100
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C
12C
13C
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
10.5
11.5
12.5
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike AIR MAX WRIGHT GS се патики за момчиња.

Тие се многу удобни и издржливи.

Дизајнот Air Max обезбедува добро познат квалитет.

Овој модел е инспириран од познатата линија Air Max 90.

Горниот дел од патиката е изработен од природна и синтетичка кожа и текстил.

Воздушната единица Air Max во делот кај петицата обезбедува врвен комфор.

Мрежната текстура на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и обезбедува голема стабилност.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

Моделите на Air Max секогаш ги поместуваат границите на квалитет и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: природна кожа, синтетичка кожа, текстил
 • Гумен ѓон и воздушна единица Air Max
 • Врзување со врвки
 • Код на производ: DH4114-100
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C
12C
13C
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
10.5
11.5
12.5
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики CW1626-004
Nike Air Max Bolt се детски патики наменети за момчиња. Овој атрактивен модел нуди врв...
5.090 ДЕН
Помош