Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COPA SENSE.4 IN
COPA SENSE.4 IN
COPA SENSE.4 IN
COPA SENSE.4 IN
COPA SENSE.4 IN
COPA SENSE.4 IN
COPA SENSE.4 IN
COPA SENSE.4 IN
COPA SENSE.4 IN
COPA SENSE.4 IN
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(FW6541)
adidas

COPA SENSE.4 IN

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 1.115 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дозволете патиките adidas COPA SENSE.4 IN да го активираат вашиот потенцијал во контакт со топката. Овие машки фудбалски патики овозможуваат исклучителна удобност, така што останувате фокусирани на она што е најважно. Подетално

Дозволете патиките adidas COPA SENSE.4 IN да го активираат вашиот потенцијал во контакт со топката.

Овие машки фудбалски патики овозможуваат исклучителна удобност, така што останувате фокусирани на она што е најважно.

Мекиот синтетички горен дел е создаден да трае и да овозможува контрола при додавање, дриблинг и шутирање.

Гумениот ѓон е дизајниран за оптимално прилагодување на природни и вештачки тревни површини.

Спецификации:

 • Фудбалски патики
 • Цел: природна и синтетичка подлога
 • Врзување
 • Синтетички горен дел
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела / црна / розова
 • Код на производ: FW6541
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Дозволете патиките adidas COPA SENSE.4 IN да го активираат вашиот потенцијал во контакт со топката.

Овие машки фудбалски патики овозможуваат исклучителна удобност, така што останувате фокусирани на она што е најважно.

Мекиот синтетички горен дел е создаден да трае и да овозможува контрола при додавање, дриблинг и шутирање.

Гумениот ѓон е дизајниран за оптимално прилагодување на природни и вештачки тревни површини.

Спецификации:

 • Фудбалски патики
 • Цел: природна и синтетичка подлога
 • Врзување
 • Синтетички горен дел
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела / црна / розова
 • Код на производ: FW6541
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW7518
Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 IN машките фудбалски патики...
3.353 ДЕН
Заштеда 40%
5.588 ДЕН
Помош