Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA FLORAL SANDAL FEM
Женски сандали
Код на производ:
(82662-24753)
IPANEMA

IPANEMA FLORAL SANDAL FEM

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.043 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
  • 40 40
  • 43 43
  • 3536 35-36
  • 4142 41-42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд IPANEMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
37 37
38 38
39 39
40 40
43 43
3536 35-36
4142 41-42

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд IPANEMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
37 37
38 38
39 39
40 40
43 43
3536 35-36
4142 41-42

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сандали 82429-24708
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали 82682-20197
774 ДЕН
Заштеда 35%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сандали 82429-21120
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Помош