Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE QUEST 3 PRM
WMNS NIKE QUEST 3 PRM
WMNS NIKE QUEST 3 PRM
WMNS NIKE QUEST 3 PRM
WMNS NIKE QUEST 3 PRM
WMNS NIKE QUEST 3 PRM
WMNS NIKE QUEST 3 PRM
WMNS NIKE QUEST 3 PRM
WMNS NIKE QUEST 3 PRM
WMNS NIKE QUEST 3 PRM
Женски патики за трчање
Код на производ:
(CV0149-110)
NIKE

WMNS NIKE QUEST 3 PRM

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална Цена
5.390 ДЕН
Моментална Цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Quest 3 Premium се женски патики за трчање кои обезбедуваат функционална разновидност за секој посветен тркач. Подетално

Nike Quest 3 Premium се женски патики за трчање кои обезбедуваат функционална разновидност за секој посветен тркач.

Нивниот едноставен дизајн содржи слоевити материјали кои ќе ви помогнат да ги покажете вашите најдобри перформанси.

Горниот дел од мрежа обезбедува оптимална циркулација на воздух и совршено прилагодување.

Структурата на пената на средниот ѓон дава долготрајност таму каде што е најпотребно, додека платформата обезбедува удобност при секој чекор.

Гумениот ѓон нуди издржливост и одлично прилагодување, а одличниот дизајн дава одличен изглед на патеката и надвор од неа.

Спецификации:

• Плиток профил

• Врзување

• Горен дел: мрежа

• Пена во средниот ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: Бела / Црна / Кафена

• Код на производ: CV0149-110

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Quest 3 Premium се женски патики за трчање кои обезбедуваат функционална разновидност за секој посветен тркач.

Нивниот едноставен дизајн содржи слоевити материјали кои ќе ви помогнат да ги покажете вашите најдобри перформанси.

Горниот дел од мрежа обезбедува оптимална циркулација на воздух и совршено прилагодување.

Структурата на пената на средниот ѓон дава долготрајност таму каде што е најпотребно, додека платформата обезбедува удобност при секој чекор.

Гумениот ѓон нуди издржливост и одлично прилагодување, а одличниот дизајн дава одличен изглед на патеката и надвор од неа.

Спецификации:

• Плиток профил

• Врзување

• Горен дел: мрежа

• Пена во средниот ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: Бела / Црна / Кафена

• Код на производ: CV0149-110

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош