Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE REVOLUTION 5 SE GTV
NIKE REVOLUTION 5 SE GTV
NIKE REVOLUTION 5 SE GTV
NIKE REVOLUTION 5 SE GTV
NIKE REVOLUTION 5 SE GTV
NIKE REVOLUTION 5 SE GTV
NIKE REVOLUTION 5 SE GTV
NIKE REVOLUTION 5 SE GTV
Детски патики
Код на производ:
(DD1215-800)
NIKE

NIKE REVOLUTION 5 SE GTV

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална Цена
2.290 ДЕН
Моментална Цена
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C *
 • 3.5C *
 • 4.5C *
 • 5.5C *
 • 6.5C *
 • 7.5C *
 • 8.5C *
 • 9.5C *
 • 2C 17
 • 3C 18,5
 • 4C 19,5
 • 5C 21
 • 6C 22
 • 7C 23,5
 • 8C 25
 • 9C 26
 • 10C 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Revolution 5 Special Edition се детски патики за мали деца. Современиот дизајн на овој модел е комбиниран со квалитет и супериорна удобност. Подетално

Nike Revolution 5 Special Edition се детски патики за мали деца.

Современиот дизајн на овој модел е комбиниран со квалитет и супериорна удобност.

Горниот дел е изработен од кожа и мрежест материјал за циркулација, што е лесен за одржување.

Имаат и велкро лента, која ја прицврстува ногата и заедно со еластичните врвки им го олеснува облекувањето и соблекувањето на патиките.

Меките влошки од пена ја подобруваат удобноста на малото стапало, додека гумениот ѓон обезбедува сигурна поддршка.

Овие квалитетни детски патики во боите на изгрејсонцето се идеални за секојдневна игра на малите деца.

Спецификации:

• Детски патики

• Горниот дел изработен од мрежест материјал и кожа

• Меки влошки од пена

• Зајакнување кај прстите

• Гумен ѓон

• Боја: розова / сина / бела / Multi-Colour

• Код на производ: DD1215-800

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C
3.5C
4.5C
5.5C
6.5C
7.5C
8.5C
9.5C
2C
3C
4C
5C
6C
7C
8C
9C
10C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Revolution 5 Special Edition се детски патики за мали деца.

Современиот дизајн на овој модел е комбиниран со квалитет и супериорна удобност.

Горниот дел е изработен од кожа и мрежест материјал за циркулација, што е лесен за одржување.

Имаат и велкро лента, која ја прицврстува ногата и заедно со еластичните врвки им го олеснува облекувањето и соблекувањето на патиките.

Меките влошки од пена ја подобруваат удобноста на малото стапало, додека гумениот ѓон обезбедува сигурна поддршка.

Овие квалитетни детски патики во боите на изгрејсонцето се идеални за секојдневна игра на малите деца.

Спецификации:

• Детски патики

• Горниот дел изработен од мрежест материјал и кожа

• Меки влошки од пена

• Зајакнување кај прстите

• Гумен ѓон

• Боја: розова / сина / бела / Multi-Colour

• Код на производ: DD1215-800

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C
3.5C
4.5C
5.5C
6.5C
7.5C
8.5C
9.5C
2C
3C
4C
5C
6C
7C
8C
9C
10C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики BQ5673-603
Nike REVOLUTION 5 TDV се унисекс патики за бебиња во кои најмладите ќе бидат во можност...
1.832 ДЕН
Заштеда 20%
2.290 ДЕН
Помош