Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FORTARUN K
FORTARUN K
FORTARUN K
FORTARUN K
FORTARUN K
FORTARUN K
FORTARUN K
FORTARUN K
FORTARUN K
FORTARUN K
Детски патики
Код на производ:
(FW2595)
adidas

FORTARUN K

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 *
 • 1- *
 • 2 *
 • 2- *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FORTARUN RUNNING SHOES се детски патики со кои секоја спортска активност ќе претставува вистинско задоволство. Нивниот дизајн потсетува на патики за трчање, но тие се наменети за сите детски активности. Подетално

adidas FORTARUN RUNNING SHOES се детски патики со кои секоја спортска активност ќе претставува вистинско задоволство.

Нивниот дизајн потсетува на патики за трчање, но тие се наменети за сите детски активности.

Со својата совршена удобност, тие ги охрабруваат децата да спортуваат рекреативно и да бидат постојано активни.

Флексибилниот горен дел и удобна влошка од пена во средниот ѓон обезбедуваат удобност и амортизација.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини.

Карактеристичните adidas линии, како и контрастните бои, придонесуваат за спортско-елегантен изглед.

 

Спецификации:

• Флексибилен горен дел

• Cloudfoam среден ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: бела

• Шифра на артикл: FW2595

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas FORTARUN RUNNING SHOES се детски патики со кои секоја спортска активност ќе претставува вистинско задоволство.

Нивниот дизајн потсетува на патики за трчање, но тие се наменети за сите детски активности.

Со својата совршена удобност, тие ги охрабруваат децата да спортуваат рекреативно и да бидат постојано активни.

Флексибилниот горен дел и удобна влошка од пена во средниот ѓон обезбедуваат удобност и амортизација.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини.

Карактеристичните adidas линии, како и контрастните бои, придонесуваат за спортско-елегантен изглед.

 

Спецификации:

• Флексибилен горен дел

• Cloudfoam среден ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: бела

• Шифра на артикл: FW2595

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош